Gabriela Hulbój Fotografia

O mnie

Dlaczego fotografia ślubna? Gdyż chcę robić to, co mnie fascynuje... Zdjęcia ślubne to dla mnie reportaż, w którym staram się uchwycić emocje, gesty, piękno ludzi i miejsc. Dla mnie fotografia ślubna to nie tylko zaślubiny i wesele, ale także przygotowania u fryzjera, kosmetyczki - szczegóły, które składają się na wyjątkowość tego dnia.

Dużo satysfakcji zawodowej dają mi również zdjęcia dzieci, które wykonuję najczęściej podczas sesji studyjnych organizowanych u klienta. Maluchy mają w sobie naturalne piękno, ale często potrzeba odpowiedniego podejścia aby uwiecznić ich spontaniczność i charakter.

Ponieważ fotografia mnie pasjonuje, staram się ciągle rozwijać swoje umiejętności i warsztat pracy. Mieszkam w Częstochowie, ale fotografuję również w innych miastach, gdyż odległość nie jest dla mnie przeszkodą. Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio, gdzie znajdują się wybrane zdjęcia ze ślubu, pleneru, okolicznościowe oraz sesje dzieci, a w zakładce wideofilmowanie można zapoznać się z ofertą filmowania ślubów i wesel.